Yükleniyor...

Değişime ve Gelişime Hoşgeldiniz

İşitsel Algı Eğitimi, Dr.Berard Metodu

Berard Metodu. Tüm dünyada 500'den fazla seçkin merkezde uygulanan Dr Guy Berard Metodu bilginin işlenmesine ve kullanılmasına yönelik gelişmeye yardımcı olan, zihnin öğrenme mekanizmasını ve gücünü harekete geçiren, bireyin kişisel performansını en etkili şekilde kullanmasını sağlayan bir metottur.

Berard Metodu için Daha Fazla Bilgi
Bireyi Tanıma ve Değerlendirme - Testler

Öğrencilerimizin işitsel ve görsel öğrenme becerilerini bilimsel testlerle ölçüyor ve öğrenme kapasitelerini arttıracak uygun destek programlarımıza yönlendiriyoruz. Dikkat testi, sınav kaygısı ölçeği, bilişsel değerlendirme testi, görsel algı testi, işaretleme testi...

Testlerimiz için Daha Fazla Bilgi
Anlayarak Hızlı Okuma

Okumak, öğrenme ile ilgili en çok kullandığımız beceridir. Hızlı okumak, basit teknikler ve pratikle kazanılabilecek bir eylemdir. Anlayarak hızlı okumak ise bilimsel teknik ve yöntemler vasıtasıyla, yanlış alışkanlıklar içeren okuma profilinin büyük ölçüde değişmesini, okuma hızı kadar aynı hızda anlama ve odaklanma düzeyinin de gelişmesini sağlayan, öğrenilebilir bir beceridir.

Anlayarak Hızlı Okuma için Daha Fazla Bilgi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Öğrencilerimizin yaşadığı bireysel ve çevresel sorunlarla başa çıkma becerilerini kazandırma amacıyla, kendini anlaması, farkındalık kazanması, problemlerini tanımlaması, çözüm yolları üretmesi, sağlıklı iletişim halinde olması ve kendini geliştirmesi için profesyonel destek verilir.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık için Daha Fazla Bilgi

Neden Algı Eğitim?

Eğer siz de, dikkatim çabuk dağılıyor, sınav kaygısı yaşıyorum, özgüven sorunum var, dikkat ve işlem hataları yapıyorum, derslere odaklanamıyorum, anlayarak ve hızlı okuyamıyorum, öğrenme sorunum var diyorsanız doğru yerdesiniz.

12 yıllık deneyim

Eğitim ve uygulamalarımız ile 12 yıl boyunca etkili geri bildirimler aldık. Deneyimlerimizi sizinle paylaşırız.

Birebir Çalışma

Her öğrenciyle kendi öğrenme stiline uygun bir şekilde çalışılır.

Lisanslı Öğretmen Ekibi

Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle çalışmalar yapılır.

Ebeveyn Rehberliği

Öğrenci ile ebeveynler arasında köprü olan rehber öğretmenlerimiz, eğitim süresince rehberlik hizmeti verir.

Bilimselliği Kanıtlanmış Eğitimler

Dünyada geçerliliği olan ve çok sayıda kullanılan eğitim metodları uygulanır.

Güçlü Bir Algı / Gelişmiş Bir Potansiyel

Öğrenci, ebeveyn ve uzman eğitimcilerimizle yürütülen çalışmalar sonucunda öğrencinin başarısıyla birlikte kapasitesini en üst düzeyde kullanmasını sağlıyoruz.